Bill i Melinda Gates, Michael Bloomberg, George Lucas, Ted Turner i Warren Buffett su potpisali “Zavjet dobročinitelja”, što znači da su se obvezali da će većinu svojih dobara koje zarade dati u dobrotvorne svrhe
S bogatstvom od više miliona, ali i milijardi dolara, mnoge zvijezde su odlučile svoj novac dati humanitarnim organizacijama nakon što odu s ovoga svijeta, prenosi Insider.
Neki od njih kažu da ne žele uništiti život svoje djece ostavljajući im toliki novac i da je bolje da ga sami zarade
Bill i Melinda Gates, Michael Bloomberg, George Lucas, Ted Turner i Warren Buffett su potpisali “Zavjet dobročinitelja”, što znači da su se obvezali da će većinu svojih dobara koje zarade, tijekom života ili nakon smrti pokloniti u dobrotvorne svrhe.
Ali, oni nisu jedini koji su se odlučili na ovaj korak. U nastavku vam donosimo popis zvijezda koja su se odlučila na ovaj korak.